Dbaj o włosy podczas snu

Pielęgnując swoje włosy w domowym zaciszu skupiasz się zapewne przede wszystkim na stosowaniu dobrych szamponów, wcierek, masek oraz odżywek. Jednak tak naprawdę twoja troska o włosy powinna przejawiać się nie tylko w ciągu całego dnia, ale także w nocy, kiedy śpisz. Bowiem to właśnie podczas snu nasze włosy są narażone na wiele mechanicznych uszkodzeń związanych z ocieraniem się głowy o poduszkę czy przygniataniem włosów ramionami.

ubezpieczenia.światowe.com.pl

Aby zadbać o włosy nocą najlepiej jest je związać. Nie spinaj ich jednak zbyt mocno, bo będzie to dla ciebie niewygodne. Najlepiej jeżeli zwiniesz je w luźny koczek typu ‚ślimak’ lub zapleciesz w warkocz. Dzięki temu rano nie obudzisz się ze splątanymi włosami, a w nocy nie będą się one gniotły i łamały przy każdym twoim ruchu.

Zadbać o włosy podczas snu możesz także poprzez nałożenie na nie oleju. Wetrzyj w nie łyżkę stołową ulubionego oleju i zapleć w warkocz. Rano umyj włosy szamponem oczyszczającym. Po wysuszeniu i ułożeniu fryzury zobaczysz, jak bardzo twoje włosy są odżywione.


mustela materniteserum korygujące rozstępy https://www.hitobuwie.pl/marki/dk.html